Karrier

Kedves Álláskereső!

Ügyfélkapcsolati munkatársakat keresünk Szegeden, nyomdai ismeretekkel!

Feladatok
  • Céges partnerekkel való kapcsolattartás és kommunikáció
  • Kapcsolatépítés
  • Nyomdai gyártáselőkészítés és árkalkuláció készítése
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal
Elvárások
  • Proaktív értékesítői attitűd és ügyfélközpontúság
  • Rugalmasság, kreativitás, problémamegoldás
  • Önálló munkavégzés és csapatszintű együttműködés
Előnyök
  • Kreatív ügynökségnél, grafikai stúdiónál, nyomdánál szerzett tapasztalat
  • Grafikai programok készségszintű ismerete
  • Tipográfiai, reklámszakmai, on-line alapismeretek
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Gépjárművezetői engedély
Amit kínálunk
  • Változatos munka
  • Együttműködő csapat
  • Belvárosi munkahely
Amennyiben a lehetőség felkeltette figyelmét, kérjük küldje el részletes szakmai önéletrajzát és fizetési igényét a liptak.m@litofilm.hu e-mai címre.
Várjuk jelentkezésedet!

Üdvözlettel:

A Belvárosi Nyomda Csapata